Як зірки “Сватів ” постраждали через епідемію ковіда: сьомий сезон під загрозою

Author name 11 Серпня 2020 в 12:08

Поділитися статтею

Як виглядали герої серіалу «Свати» в молодості
Як виглядали герої серіалу «Свати» в молодості

Знімати фінальний сезон улюбленого серіалу почали ще кілька років тому, але було кілька чинників, які перешкоджали цьому.

Наприклад, спочатку деяким акторам, в тому числі і Федору Добронравову, який грає головну роль Івана Будько, був заборонений в’їзд в Україну. Щоб вирішити цю ситуацію, знімальна група на час роботи перемістилася в Білорусь, невеличке мальовниче селище під Мінськом. Потім корективи в робочий процес вніс коронавірус.

Заборона на в’їзд, коронавірус, протести в Білорусії – що ще може перешкодити зйомці Сватів?

Кадри зі зйомок 7 сезону
Кадри зі зйомок 7 сезону

Попередньо прем’єра Свати-7 була намічена на кінець 2020 року. Однак карантин, який повністю блокував роботу підприємств на майже півроку, зрушив цю дату на весну 2021. Зараз ситуація з пандемією як і раніше залишається нестабільною, свою лепту внесли ще й протести, які не вщухають у країні з моменту виборів.

Свати 7 вийдуть не раніше 2021 року
Свати 7 вийдуть не раніше 2021 року

“Зйомки« Сватів »- це складені і дорогий процес, – коментує актор Данило Бєлих, який відомий з попередніх сезонів за роллю Максима Ковальова. – Щоб його спланувати і реалізувати, потрібен великий підготовчий період, узгодження графіків всіх акторів і локацій. Всесвітній карантин , на жаль, не прискорив цей процес “.

Зараз організатори бояться того, що продовження сезону зможуть знімати тільки з наступного року.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею