«Змарнілий, змучений дід»: Діма Білан стурбував шанувальників своїм виглядом

Діма Білан - співак, який займає вагоме місце на вітчизняній естраді вже більше 15 років. За цей час він вивів музику Росії на новий рівень, адже здобув перемогу на найпрестижнішому музичному конкурсі світу - Євробаченні.

Однак зараз музикант вже не такий молодий і привабливий, як це було, наприклад, 10 років тому. Особливою проблемою стали останні фото знаменитості в Інстаграм – там він виглядає ослабленим, хворобливим, не надто бадьорим. Шанувальники стурбовані – невже співак чимось серйозно захворів?

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCDv2-s3hx6_%2F&is_from_rle

 

З роками не молодіє: останні знімки Білана схвилювали шанувальників

Ні для кого не секрет, що Білан вдається до пластики, контурінгу і омолоджуючих ін’єкції. Це робить його обличчя більш гладким і підтягнутим. Але тим не менш, зараз він виглядає не дуже.

Відзначимо, зовсім недавно стало відомо, що від невдалої пластики постраждала співачка Аніта Цой. Вона ж тільки в минулому місяці перехворіла коронавірусом.

Зараз творчість Білана продовжує розвиватися, але вже не так стрімко, як це було раніше. Адже він уже не той молодий красень і викрадач жіночих сердець, яким був у 2000-х.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!