(Відео) Доторкніться до своєї молодості з піснею “Синій, синій іній “. Ансамбль “Здрастуй пісня “

Втомленим від силікону, Кіркорова, і викиднів "Фабрики зірок " - присвячується цей шедевр !!!! таланти СРСР безсмертні! форевер))))

Іноді хочеться послухати давно забуті пісні і згадати молодість.

Багато було в ній хорошого і не дуже. Але про погане швидко забуваєш і завжди пам’ятається приємне, що тебе надихало і піднімало настрій.

Ось і з цією піснею у вас піднімається настрій. Пісня “Синій, синій іній” завжди за радянських часів сприймалася на ура у всіх поколінь. Різні ансамблі її виконували, але ансамбль “Здрастуй пісня” по моєму це вдалося більше.

Відео: пісня “Синій, синій іній”

Ті, хто пам’ятають цю пісню, відписалися постави у соціальних мережах:

“Хто втомився від силікону, Кіркорова, і викиднів ” Фабрики зірок “- присвячується цей шедевр !!!! Таланти СРСР безсмертні! Форевер)))) ”

“Хто жив в 80-е, найчистіші і щасливі !!!”

“Дівчата були кожна індивідуальна особистість, а зараз як штампування з конвеєра пики з надутими губами, уродка на екранах, дивитись гидко.”

“Наша молодість. Любили. Танцювали. Під цю пісню. Співали її. Любили .. Як це було начебто вчора. А нам уже 53 … Киргизстан. Фрунзе..спасібо.такое був час класне ”

“Натуральні жінки виглядають вельми привабливо.”

“Алушта, 1978 рік і ми з подругою витанцьовували в барі під цю пісню … Боже, невже мені вже 64 …”

“Оо, це ж гімн молоді 70-х !!!!!!!! легендарна пісня !!!! Мелодія з дитинства, з великим задоволенням танцюємо під неї і зараз !!! “

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.