«Старий розпусник»: Кіркоров здивував шанувальників рухами зі шлангом

Author name 13 Серпня 2020 в 22:08

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров – співак, чиї хіти не старіють вже багато років. Незважаючи на свій вік, він вміє влитися в молодіжний рух і змусити обговорювати.

Нещодавно Філіп Кіркоров випустив спільний кліп з блогером Давидом Манукяном. Епатажний співак, як зазвичай, показав свої досить високі запити до створення подібного роду роликів. Анонсував майбутній хіт Кіркоров у себе в Інстаграм коротким тизером, де той танцює біля вогню.

Кіркоров – вогонь: нова пісня ще не вийшла, а її вже обговорюють у всіх чатах

https://www.instagram.com/p/CDyWEolqHn1/

 

Відомо, що останнім часом Філіп Кіркоров не соромиться говорити про свої люксових нарядах і аксесуарах, особливо якщо це стосується його творчості. Наприклад, недавно він зняв з коханим Ольги Бузової кліп “Ролекс “, де вмістив все найулюбленіше: блискучі наряди, ексклюзивні речі і годинник за багатомільйонну вартість.

Відзначимо, Кіркоров – один з найпопулярніших зірок російської естради. Він любить виглядати дорого і стильно – як в житті, так і на концертах або в кліпах. Тому на його наряди йдуть величезні бюджети. Правда не всі ці модні “луки ” можна назвати вдалими, і ви самі можете в цьому переконатися. Нещодавно ми робили матеріал – “Носить він, а соромно нам ” про топ абсурдних нарядів короля російської поп-музики.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею