Микола Соболєв втратив 2,5 мільйона через невдалу інвестицію

Author name 14 Серпня 2020 в 19:08

Поділитися статтею

Микола Соболєв
Микола Соболєв

Кілька років тому в світі стала рекордно популярною нова валюта – біткоіни.

Це віртуальний кеш, який крафтиться за допомогою спеціальних комп’ютерів – майнінгових ферм. Це було настільки популярно, що навіть зірки не могли пройти повз, і не втрутитися в цю хвилю. Адже курс долара і біткоіна був таким, що на нових “інтернет-грошах ” можна було відмінно заробити. Ось і Микола Соболєв так думав, однак задумане не збулося.

Соболєв втратив 2,5 мільйона на біткоіни: тепер залишився з носом

Микола Соболєв
Микола Соболєв

Як зазначає видання Стархіт, як раз під час хвилі хайпа блогер і шоумен придбав собі новомодну біткоін-ферму. Однак зовсім скоро курс біткоіна обвалився, і “стартап ” Миколи Соболєва з тріском провалився.

Також блогер і активіст наголошує, що з точки зору фінансів 2018 рік взагалі був дуже негативним в його житті.

«Ми з другом вирішили, що потрібно терміново купити біткоіни. Знайшли якісь telegram-боти. Потім я придбав цілу біткоін-ферму за два з половиною мільйони рублів. Здавалося, що це хороше вкладення, але біткоін різко впав. У підсумку моя ферма коштує 150 тисяч рублів, і ми її вирішили навіть не продавати », – коментує шоумен. Він згадує про цю ситуацію з великим розчаруванням, і вважає дане явище великим фінансовим ударом. Тепер не планує вкладати гроші в неперевірені джерела, у всякому разі найближчим часом. А зараз, в 2020 році, коронакриза ще раз вдарила по його активах. Але з часом блогер навчився знаходити плюси навіть в безнадійних ситуаціях.

«Ця історія навчила мене, що не треба лізти в те, в чому ти не розбираєшся. Тепер я всі свої інвестиції ретельно продумую », – резюмував журналіст і ведучий.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею