Як виглядала Таня Буланова в молодості? Роман Родін показав рідкісне фото зірки, яка злетіла до піку популярності за кілька місяців

Author name 14 Серпня 2020 в 19:08

Поділитися статтею

Таня Буланова в молодості
Таня Буланова в молодості

Буланова – не тільки талановита актриса і телеведуча, а ще й заслужена артистка Російської Федерації. Про неї можна дійсно сказати – пощастило!

Буквально за кілька місяців популярність Тані Буланової злетіла на пік. Про це відомо і з інтерв’ю Тетяни, і з матеріалу, який у себе на сторінці в Інстаграм опублікував зоряний фотограф Роман Родін.

“1995 рік. Я працював режисером і знімав великий телевізійний фестиваль« Зірки фортуни »в Пітері. Коли на сцену вийшла вона й заспівала:« всього одна залишилася ніч у нас з тобою », БКЗ« Жовтневий »заревів. Це була Таня Буланова. За кілька місяців вона від починаючої співачки злетіла в справжні зірки нашої країни “, – згадує Роман.

 

Відзначимо, Родін раніше був зірковим фотографом, і подорожував з ними на гастролі. Саме тому зараз у нього в архівах є “компромати ” практично на всіх популярних нині людей з минулого століття.

Цим він і вирішив скористатися, зробивши своєю фішкою – завів в Інстаграм блог, де практично кожен день ділиться спогадами. Тут нерідко можна зустріти кадри Ротару і її чоловіка Євдокименка, Пугачової до операції, Аллегрової, Тетяни Буланової, Кіркорова та інших радянських і російських легенд.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею