(Відео) Як склалася доля Михайла Водяного – Попандопуло – фільм “Весілля в Малинівці “

Як склалася доля цього знаменитого і талановитого актора хочете дізнатися?

Це незабутній фільм, і прекрасний актор Михайло Водяний, який відмінно зіграв свою роль. Навряд чи хто небудь ще зміг би так цю роль зіграти. Це колоритний актор і дуже талановитий.

Це був той актор, якого публіка називала іменами їхніх знаменитих героїв з кінофільму. Попандопуло – як не можна підходило йому таке ім’я.

У кінофільмах Михайло Водянов знімався не часто, а ось в Одеському театрі музичної комедії він зіграв багато ролей.

Як склалася доля цього знаменитого і талановитого актора хочете дізнатися? Просто подивіться це відео файл і у перших згадайте про Михайла, по-друге згадайте фільми, які він зіграв і найголовніше дізнаєтеся про його долю.

Відео: як склалася доля Михайла Водяного

Соцмережі, теж відреагували на це відео:

“На морському пісочку зустрів я Марусю … тиждень після перегляду цього фільму ми тоді десятирічні хлопчаки виспівували цю пісню.”

“Найстрашніші речі-заздрість і байдужість!”

“Я був на багатьох спектаклях з його участю, будучи курсантом вищої мореходки, ну подобалася мені оперета, видатний був колектив при ньому, видатний репертуар, світла їм пам’ять.”

“Ех Попандопуло! І шо я в тебе такий закоханий ?! “

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.