«Руслана вже не та». Шанувальники обговорили зовнішність 47-річної переможниці «Євробачення»

Author name 17 Серпня 2020 в 12:08

Поділитися статтею

Руслана Лижичко
Руслана Лижичко

Останнім часом колишню зірку не часто побачиш на музичних каналах і рейтингових шоу. І мало хто знає, з чим пов’язана ця “тиша в ефірі “.

Саме тому кожен вихід у світ для Руслани – це низка обговорень, компліментів або навіть критики в її сторону. Цього разу предметом потужного обговорення стала зовнішність 47-річної королеви диких танців.

Руслана та сцена: чому від колишньої іскрометної слави нічого не залишилося?

Вперше зірка естради дійсно серйозно засвітилася ще в 2004 році, коли раптово виграла для України перемогу в найпрестижнішому вокальному фестивалі світу – Євробаченні.

Руслана Лижичко на Євробаченні 2004
Руслана Лижичко на Євробаченні 2004

Шанувальники готові були носити виконавицю на руках, однак, незабаром про талановиту красуні все забули. Шанувальники і ненависники розпускали самі різні чутки, і будували справжні гіпотези про причини відходу Руслани Лижичко з великої сцени.

Однак незважаючи на її застій в піснях і концертах, співачка не поспішає залишати Інстаграм – розвиває його і радує вірних фанатів своїми фотографіями.

https://www.instagram.com/p/CDn5i-ygPfH/

 

Днями на сторінці 47-річної співачки з’явилися свіжі фото. Цей знімок викликав справжню бурю коментарів: «Красуня», «На спорті», «Руслана, який у вас біцепс!», «Вау, молодчина», «Дуже добре виглядаєте».

Звичайно, знайшлися і заздрісники, які написали не дуже приємні слова на адресу знаменитості. Однак за кілька десятиліть на сцені Руслана навчилася ігнорувати такі інформаційні вкидання в свою адресу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею