“Я ніколи не жила, як діти інших знаменитостей “: дочка Якубовича розговорилася про відносини з батьком

Author name 17 Серпня 2020 в 19:08

Поділитися статтею

Єдина дочка Леоніда Якубовича
Єдина дочка Леоніда Якубовича

Дочка відомого телеведучого Леоніда Аркадійовича Якубовича не любить з’являтися в різних шоу, на обкладинках журналів або взагалі бути в центрі уваги. Вона вибрала свою нішу і поступово її освоює.

“Ніколи не жила, як діти інших знаменитостей, які не були близькі до шоу бізнесу, так само як мій старший брат і племінниця. Це була позиція тата, він в принципі, як і моя мама, не хизується тим, що він відомий. Він не вважає своїм привілеєм, що його впізнають на вулиці, і знає вся країна. Сама розуміла завжди, що я не хочу жити так, як більшість знаменитостей і їх діти. я не вважаю популярність тата, його заробітки приводом для того, щоб вважати себе краще за інших людей “, – коментує дівчина. До слова, зовсім недавно вона змінила імідж, і стала ще більш привабливою. Тепер вона пекуча рудоволоса красуня.

Дочка в тіні батька: як живе дочка популярного ведучого програми “Поле чудес “?

Дочка Якубовича Варвара
Дочка Якубовича Варвара

Дівчина вибрала шлях журналістики – надійшла в МГІМО і закінчила факультет міжнародної журналістики. Вона активно розвиває себе як представник ЗМІ і громадський діяч.

Дочь Якубовича Варвара
Дочь Якубовича Варвара

Як сама дівчина раніше розповідала в своїх інтерв’ю, вона не планує йти по стопах батька і користуватися його успіхом, буде сама працювати на своє ім’я.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею