“Я ніколи не жила, як діти інших знаменитостей “: дочка Якубовича розговорилася про відносини з батьком

Дочка відомого телеведучого Леоніда Аркадійовича Якубовича не любить з'являтися в різних шоу, на обкладинках журналів або взагалі бути в центрі уваги. Вона вибрала свою нішу і поступово її освоює.

“Ніколи не жила, як діти інших знаменитостей, які не були близькі до шоу бізнесу, так само як мій старший брат і племінниця. Це була позиція тата, він в принципі, як і моя мама, не хизується тим, що він відомий. Він не вважає своїм привілеєм, що його впізнають на вулиці, і знає вся країна. Сама розуміла завжди, що я не хочу жити так, як більшість знаменитостей і їх діти. я не вважаю популярність тата, його заробітки приводом для того, щоб вважати себе краще за інших людей “, – коментує дівчина. До слова, зовсім недавно вона змінила імідж, і стала ще більш привабливою. Тепер вона пекуча рудоволоса красуня.

Дочка в тіні батька: як живе дочка популярного ведучого програми “Поле чудес “?

Дочка Якубовича Варвара
Дочка Якубовича Варвара

Дівчина вибрала шлях журналістики – надійшла в МГІМО і закінчила факультет міжнародної журналістики. Вона активно розвиває себе як представник ЗМІ і громадський діяч.

Дочь Якубовича Варвара
Дочь Якубовича Варвара

Як сама дівчина раніше розповідала в своїх інтерв’ю, вона не планує йти по стопах батька і користуватися його успіхом, буде сама працювати на своє ім’я.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.