Лоліта знаходиться в передінфарктному стані: позначилося хвилювання через головну роль у виставі

Нещодавно Мілявська отримала головну роль в постановці «Одруження» за п'єсою Миколи Гоголя. Хвилювання виявилося надмірним, адже зараз через це Лоліта знаходиться в передінфарктному стані.

Театр «Модерн» одним з перших в російській столиці відкрив новий театральний сезон. Для залучення глядачів художній керівник запросив до складу акторської трупи зірок, однією з яких виявилася співачка.

Незабаром екс-солістка кабаре-дуету «Академія» перевтілиться в Агафію Тихонівну. Незважаючи на те що героїня статті славиться відсутністю комплексів і сміливістю, майбутня робота лякає її до такої міри, що вона навіть боїться втратити свідомість прямо на сцені:

«У мене передінфарктний стан, ноги підкошуються, добре хоч, що в сумочці є ліки», — зітхає Мілявська.

Лоліта буде грати в театрі «Модерн»

Артистка дуже критично ставиться до своїх акторських здібностей:

«Відчуваю себе останньою нікчемою, не володіючою професією, тому що актриса я погана. Але у мене є великий плюс — в мені багато учнівського».

І Агафія Тихонівна, і сама Лоліта — наречені, так що в її ролі є навіть щось біографічне. Після гучного розлучення зі своїм п’ятим чоловіком Дмитром Івановим співачка готується йти під вінець в шостий раз.

Лоліта Мілявська та Дмитро Іванов

Варто відзначити, що незважаючи на популярність, Мілявська не вимагала в театрі особливого ставлення до себе. Це стосується як окремої гримерки, так і розміру гонорару.

Вона прекрасно розуміє, що в такі кризові часи запрошення в спектаклі естрадних зірок ніщо інше, як комерційний хід, хоча не виключено, що вся справа в її невпевненості.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!