Ліза Галкіна в ніжному сарафані повчила батька математиці на радість Пугачовій: на це можна дивитися вічно

Author name 19 Серпня 2020 в 17:08

Поділитися статтею

Ліза Галкіна
Ліза Галкіна

Чарівна Ліза Галкіна в ніжному сарафані повчила зіркового батька математиці на радість Пугачовій. Дочка відомих батьків не перестає дивувати шанувальників своїми талантами.

У 2013-му році Максим Галкін і Примадонна стали щасливими батьками двійнят. Зовсім скоро дітлахам виповниться по 7 років і всі ці роки вони регулярно дивують шанувальників пари своєю щирістю і чарівністю.

З вересня спадкоємці подружжя повинні піти в школу, але рахунку вони вже навчилися, про що говорить забавне відео на одній з фанатських сторінок сімейства в Instagram.

Звичайно ж, користувачі відразу обсипали Лізу горою компліментів:

  • «Маленьке сонечко»;
  • «Так, з татом ще працювати і працювати!»;
  • «Лапочка-дочка»;
  • «Казкова дівчинка»;
  • «Єлизавета — просто чудо. Дивишся на неї і настрій відразу піднімається».

Важко не погодитися з усім сказаним, адже Ліза насправді випромінює добро і радість.

До речі про школу. Алла Борисівна і Максим в пошуку тієї самої розглянули безліч різних варіантів, після чого зупинили вибір на одному з найпрестижніших навчальних закладів Москви — Першйі Московській гімназії. Вона приватна, а вартість навчання обійдеться батькам у 340 тисяч рублів на двох на місяць.

Семейное фото Галкина и Пугачевой с детьми
Сімейне фото Галкіна і Пугачової з дітьми

З огляду на замок, в якому вони живуть, можна припустити, що такі суми для них не проблема. До того ж Ліза і Гаррі ходять до французького дитячого садка, де щомісяця мамам і татам доводиться викладати по 200 тисяч на дитину.

Лиза и Гарри Галкины
Ліза і Гаррі Галкіни

Судячи з усього, пара збирається забезпечити дітей кращою освітою, щоб дочка і син змогли добре влаштуватися в майбутньому. Варто сказати, їх зусилля не були марними, адже дітлахи вже показують значні успіхи.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею