69-річний Олег Газманов потрапив до лікарні з важкою формою коронавірусу: дружина теж захворіла

Author name 20 Серпня 2020 в 10:08

Поділитися статтею

Олег Газманов з дружиною
Олег Газманов з дружиною

Пандемія COVID-19 не пройшла повз багатьох зірок. На цей раз під прицілом опинився 69-річний Олег Газманов — він потрапив до лікарні з важкою формою коронавірусу. Дружина співака Марина Муравйова теж заразилася.

У самого музиканта перебіг захворювання був дуже важким, тому його довелося госпіталізувати. Інфекція супроводжувалася запаленням легенів, втратою нюху, температурою, слабкістю. Саме тому він пропав з соцмереж, які активно веде. Крім того, за період хвороби Олег Михайлович схуд на цілих 6,5 кілограм.

Олег Газманов на сцене
Олег Газманов на сцені

Варто сказати, що незважаючи на погане самопочуття, часу в лікарняній палаті артист дарма не втрачав — він навіть встиг написати дві нові пісні. Зараз здоров’ю зіркової пари нічого не загрожує:

«Дякую лікарям і всьому медперсоналу. Я одужав, у нас вже позитивні аналізи. Все добре — я знову в строю», — розповів Газманов.

Коронавірус усі переносять по-різному. Філіп Кіркоров, наприклад, стверджує, що перехворів COVID-19 безсимптомно. Кварталівець Олександр Пікалов відчував себе так, немов його збила машина. Блогер і телеведуча Настя Івлєєва разом з чоловіком Елджеєм перенесли інфекцію вдома, а ось Аніта Цой теж лежала в лікарні з важким ураженням легень.

Всі ці випадки свідчать про те, що до карантинних заходів потрібно ставитися серйозно, адже захворіти може кожен.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею