Померлу співачку Валентину Легкоступову кремували: її більше немає з нами …

На Троєкуровському кладовищі Москви пройшла церемонія прощання з радянською, російською співачкою і педагогом Валентиною Легкоступова.

Попрощатися з артисткою прийшли друзі, колеги і рідні. Зокрема – дочка, співачка Анетта Бриль, а також співак Михайло Муромов, співачка Світлана Лазарева, шоумен Андрій Малахов, співачка і автор пісень Ірина Грібуліна.

Відео з траурного заходу, що проходив, на прохання сім Легкоступова, за закритими дверима – без залучення журналістів.

Після прощання Валентину кремували. Про це засобам масової інформації розповіла подруга покійної співачка Наталія Штурм. Відзначивши: пройшло все “гідно “, без скандалів і сцен.

Валентина Легкоступова

“Дуже красивий білий труну, обрамлений квітами. Шикарно все, спокійно, гідно. Валя була дуже красива “, – акцентує Штурм, уточнюючи: Юрія Фірсова на церемонії ніхто не бачив. Але був другий чоловік Легкоступова, Олексій Григор’єв, – “у важкому емоційному стані “.

Нагадаємо, що співачка і автор хіта “Ягода-малина ” Валентина Легкоступова померла 14 серпня на 55-му році життя. Причиною стала черепно-мозкова травма, і викликані на її тлі ускладнення. Зокрема, жінка впала в кому.

За версією останнього чоловіка артистки, яхтмена Фірсова, співачка пошкодила голову, коли в стані алкогольного сп’яніння впала у ванній.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!