Померлу співачку Валентину Легкоступову кремували: її більше немає з нами …

Author name 20 Серпня 2020 в 22:08

Поділитися статтею

Легкоступова померла, а її прах віддали родичам
Легкоступова померла, а її прах віддали родичам

На Троєкуровському кладовищі Москви пройшла церемонія прощання з радянською, російською співачкою і педагогом Валентиною Легкоступова.

Попрощатися з артисткою прийшли друзі, колеги і рідні. Зокрема – дочка, співачка Анетта Бриль, а також співак Михайло Муромов, співачка Світлана Лазарева, шоумен Андрій Малахов, співачка і автор пісень Ірина Грібуліна.

Відео з траурного заходу, що проходив, на прохання сім Легкоступова, за закритими дверима – без залучення журналістів.

Після прощання Валентину кремували. Про це засобам масової інформації розповіла подруга покійної співачка Наталія Штурм. Відзначивши: пройшло все “гідно “, без скандалів і сцен.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

“Дуже красивий білий труну, обрамлений квітами. Шикарно все, спокійно, гідно. Валя була дуже красива “, – акцентує Штурм, уточнюючи: Юрія Фірсова на церемонії ніхто не бачив. Але був другий чоловік Легкоступова, Олексій Григор’єв, – “у важкому емоційному стані “.

Нагадаємо, що співачка і автор хіта “Ягода-малина ” Валентина Легкоступова померла 14 серпня на 55-му році життя. Причиною стала черепно-мозкова травма, і викликані на її тлі ускладнення. Зокрема, жінка впала в кому.

За версією останнього чоловіка артистки, яхтмена Фірсова, співачка пошкодила голову, коли в стані алкогольного сп’яніння впала у ванній.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею