«Дом-2» пограбували на 30 мільйонів рублів: винесли комп’ютери, техніку, апаратуру і все, що було. Тепер проект банкрут

Команду реаліті-шоу «Дом-2» пограбували на загальну суму в 30 мільйонів рублів. Про це представники реаліті-шоу самі повідомили журналістам.

Інцидент стався на Сейшельських островах, де знаходиться ще одна площадка проекту. Зловмисники нібито напали на яхту, в якій велися зйомки.

«Яхта стояла на техобслуговуванні, і чомусь на ній не виявилося в той момент охорони», – заявив один з учасників проекту.

Проект Дом-2 пограбували

Він також розповів, що невідомі «професійно і зі знанням справи» розкрили стелі і винесли дорогі камери, кожна з яких коштує по 700 тисяч рублів.

«Плюс вкрали всю техніку та комп’ютери з апаратною», – додав другий учасник.

Нагадаємо, що в липні публіці стали відомі зарплати учасників і ведучих реаліті-шоу «Дом-2». Перша ведуча проекту Ксенія Собчак, яка вела телебудівництво вісім років, отримувала щомісяця 100 тисяч доларів. Нинішні ведучі – Ольга Бузова і Ксенія Бородіна – заробляють не більше 30 тисяч доларів, а менш відомий Влад Кадоні – 140 тисяч рублів.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!