(ВІДЕО) “Голубки! “: Катя Осадча з “Світського життя ” зворушливо привітала Юрія Горбунова з днем народження

24 серпня - День Незалежності України. Однак для сім'ї Осадчої і Горбунова це подвійне свято, адже у глави сім'ї в цей день ювілей.

Дбайлива дружина Осадча зняла свої епатажні капелюшки і перетворилася на справжню берегиню домашнього вогнища. Вона вирішила привітати свого чоловіка в форматі відео, опублікувавши його у себе на сторінці.

Зворушлива історія кохання

Катя і Юра разом з 2015 року. Однак свій зв’язок вони довгий час не афішували. І не тільки через принцип “Щастя любить тишу “, а через те, що публіка могла не зрозуміти їх союз.

«Перша симпатія виникла на телевізійному майданчику. Але так як проект знімається час від часу і між зйомками (від «сліпих прослуховувань» до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі дружні відносини », – розповіла Катя Осадча в інтерв’ю журналу ” Віва “.

Зараз вони виховують спільну дитину. Однак родина і син не стали перешкодою розвитку кар’єри – Осадча все та ж пролазлива журналістка, чиїх питань боїться весь вітчизняний шоу-бізнес. А її партнер Юра – не тільки заслужений ведучий, а й актор.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.