(ВІДЕО) “Голубки! “: Катя Осадча з “Світського життя ” зворушливо привітала Юрія Горбунова з днем народження

Author name 24 Серпня 2020 в 09:08

Поділитися статтею

Катя Осадча і Юра Горбунов
Катя Осадча і Юра Горбунов

24 серпня – День Незалежності України. Однак для сім’ї Осадчої і Горбунова це подвійне свято, адже у глави сім’ї в цей день ювілей.

Дбайлива дружина Осадча зняла свої епатажні капелюшки і перетворилася на справжню берегиню домашнього вогнища. Вона вирішила привітати свого чоловіка в форматі відео, опублікувавши його у себе на сторінці.

https://www.instagram.com/p/CEQgEJoBBvy/

Зворушлива історія кохання

Катя і Юра разом з 2015 року. Однак свій зв’язок вони довгий час не афішували. І не тільки через принцип “Щастя любить тишу “, а через те, що публіка могла не зрозуміти їх союз.

«Перша симпатія виникла на телевізійному майданчику. Але так як проект знімається час від часу і між зйомками (від «сліпих прослуховувань» до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі дружні відносини », – розповіла Катя Осадча в інтерв’ю журналу ” Віва “.

Зараз вони виховують спільну дитину. Однак родина і син не стали перешкодою розвитку кар’єри – Осадча все та ж пролазлива журналістка, чиїх питань боїться весь вітчизняний шоу-бізнес. А її партнер Юра – не тільки заслужений ведучий, а й актор.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею