Помер один з “Трьох товстунів ” – тіло Бориса Христофорова виявили тільки на третій день

Радянському акторові однієї ролі Борису Христофорову було 89 років. Він жив один, тому почали шукати його не відразу.

Борис Христофоров прославився роллю одного з товстунів в знаменитій екранізації казки Юрія Олеші 1966 року. Це був його єдиний фільм.

У кіно він потрапив випадково – для картини потрібні були характерні типажі, дуже повні. Двох професійних акторів знайшли – Сергій Кулагін та Євген Моргунов спеціально набрали ще по 20 кг, щоб відповідати вимогам. А третього товстуна знайти не могли. Хтось згадав, що на студії є дуже повний реквізитор дядько Боря – так непрофесіонал Христофоров став артистом і зіграв не гірше знаменитих акторів.

Кадр з фільму “Три товстуни”

Але більше його в кіно не запрошували – такі типажі рідкість. Моргунов після фільму довго боровся із зайвою вагою, а Кулагін схуд швидко. Вони давно вже пішли з життя.

А останній товстун Борис Христофоров помер 22 серпня в своїй квартирі на Великій Піонерській вулиці. Вічна пам’ять, кажуть, дуже хорошою і доброю людиною був.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!