У Кудрявцевої інсульт через Кучеру, вона наполовину паралізована

Поспішаємо заспокоїти шанувальників російської ведучої - біда трапилася не з нею, а з її 78-річною мамою Олександрою Кудрявцевою. Зараз жінка в Алуштинській лікарні.

Про це повідомила сама Лєра в своєму Інстаграмі. Її мама поїхала на відпочинок до сестри, яка живе в Алушті. Вони купили квитки на концерт Сергія Лазарєва на наступний день. А ввечері подивилися телевізор і там обговорювали тему, чому Оскар Кучера вирішив покинути їх з Лєрою спільне шоу “Зірки зійшлися”. Там прозвучали неприємні слова, сказані Кучерою своїм друзям:

Пішов з НТВ … не витримав. Сили закінчилися копатися в д … .е

Лера Кудрявцева з мамою
Лєра Кудрявцева з мамою

Це дуже засмутило літню жінку, вночі їй стало погано, підскочив тиск до 220 і на швидкій її відвезли в лікарню. Там діагностували інсульт з паралізацією лівого боку.

Лера Кудрявцева з мамою і старшою сестрою
Лєра Кудрявцева з мамою і старшою сестрою

Стан досить важке, транспортувати її в Москву лікарі заборонили. Лєра сподівається, що маму вдасться підняти на ноги – вона докладе для цього всіх зусиль.

Через кілька днів у неї закінчаться зйомки і вона поїде до мами – підтримати її.

А Оскар Кучера прийняв таке рішення після скандальної передачі з Тетяною Плаксіною, дочкою Любові Успенської. Та на всю країну розповіла, як її знаменита мама принижувала її, знущалася і била все дитинство. Кучера сказав. що краще б він цього не знав, а його глядачі накинулися на нього, хоча це його робота – дізнаватися сімейні таємниці.

Лера Кудрявцева і Оскар Кучера
Лера Кудрявцева і Оскар Кучера

Швидше за все шоу закриють і Лєрі доведеться шукати іншу роботу.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.