Залишилося тільки народити: дружина Віктора Павлика розповіла як вони з чоловіком назвуть сина

У Інстаграм-акаунті нинішня дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова нарешті заговорила про дітей.

Незважаючи на те, що недавно Віктор Павлик втратив сина від шлюбу з Ларисою Созаевой Павла (він помер у віці 21 року від онкології), співак уже намагається повернутися в звичний ритм життя і залікувати свій біль. Судячи з усього, його молоденька дружина намагається підтримати чоловіка розмовами про спільні дітей.

Віктор Павлик та Катерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Репяхова

Павлик зі своєю молоденькою дружиною вже планують дітей, хоча в шлюбі ще менше року

Так, Катерина Репяхова у себе в Інстаграм розповіла, що вони з Віктором хочуть мінімум двох дітей – хлопчика і дівчинку.

Віктор Павлик та Катерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Репяхова

При цьому, Катерина з самого дитинства була впевнена, що свого сина назве ім’ям Михайло. За її словами, Віктор Павлик не проти цієї ідеї. Також шанувальники запитали з приводу фізичної близькості – чи немає у подружжя проблем на тлі величезної різниці у віці? Репяхова нескромно відповіла, що її молоді колишні хлопці не зможуть зрівнятися з Віктором Павликом в цьому плані.

Віктор Павлик та Катерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Репяхова

Зараз поки ні Катерина, ні сам Віктор Павлик не робили заяв про те, що вони чекають дитину. Однак підозри у фоловерів закралися ще цього літа, коли дівчина ходила обстежитися в лікарні і публікувала знімки УЗД.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.