Рольові ігри та пінна ванна: чим 71-річна Пугачова утримує 44-річного Галкіна

Author name 1 Вересня 2020 в 14:09

Поділитися статтею

Щасливі Максим Галкін і Примадонна
Щасливі Максим Галкін і Примадонна

Шанувальників 71-річної Пугачової і 44-річного Галкіна вже не перший рік цікавить питання, чим же співачці вдається утримати біля себе молодого чоловіка. Відповідь проста — рольові ігри та пінна ванна роблять свою справу.

Різниця у віці між зірковим подружжям складає цілих 27 років, що досить багато. І хоча офіційно пара одружилася в 2011-му, разом вони вже більше 15 років. Звичайно, всім хотілося б дізнатися, в чому секрет їхнього щастя і нарешті вони його розкрили.

Днями у фанатському профілі Instagram з’явилося відео з Примадонною, на якому вона лежала у ванній, покрита піною, а Максим тим часом вбрався в костюм Джека Горобця і в такому вигляді зайшов до кімнати до дружини. Здається, ці домашні забави і зміцнюють їх шлюб.

Підписники тут же почали ділитися емоціями від побаченого в коментарях. Хтось висловив захоплення, а хтось невдоволення:

  • «Весело там у вас»;
  • «Алла як завжди чудова, а Максим наче народився піратом!»;
  • «Молодці, так і треба!»;
  • «Як завжди талановито і дуже мило»;
  • «Ні сорому, ні совісті… Пора б уже втихомиритись і не виставляти напоказ свій гротеск»;
  • «Ну ось це зовсім ні до чого»;
  • «Треба вже зупинитися. Нічого особистого, але вже нудить».
Максим Галкин и Алла Пугачева
Максим Галкін і Алла Пугачова

Варто сказати, що за все спільне життя Пугачова і Галкін наслухалися критики з боку, тому навчилися не звертати на неї уваги. Цьому у них варто повчитися, адже далеко не завжди потрібно враховувати думку оточуючих.

Також не можна не відзначити, що відносини з гумористом позитивно відображаються на зовнішності Алли Борисівни — вона кращає з кожним днем. Не останню роль в цьому відіграє спільне виховання обожнюваних дітей — двійнят Лізи і Гаррі.

Пугачева и Галкин с детьми
Пугачова і Галкін з дітьми

До речі, сьогодні дітлаїи пішли перший раз у перший клас, хоча ще недавно публіка спостерігала за їх першими кроками. Як швидко ростуть чужі діти!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею