Найдорожча ескортниця світу не планує йти з “професії “: як живе екс-провінціалка, а тепер мільйонерка Яна Орфеева

Кожна дівчина з провінції мріє про принца на білому коні, але не кожна його отримує.

Яна Василенко з Черкас витягла свій квиток у щасливе життя. Зараз вона їздить на дорогій машині і може купити собі квартиру в будь-якому місті світу. Однак якою ціною їй це далося? Дивіться в нашому відео.

Звичайна дівчина Яна Василенко, більше відома як Яна Орфеева з української провінції за кілька років стала доларової мільйонеркою. Багато її засуджують, а вона просто насолоджується життям. Яна народилася в 1998 році в місті Черкаси. Про дитинство і батьків дівчини нічого не відомо. Коли Василенко стала повнолітньою, вона переїхала в Саудівську Аравію і проживала там більше 2 років. Струнка фігура, мила зовнішність і спокійний характер – всі ці якості позитивно позначилися на майбутню кар’єру дівчини, і безпосередньо вплинули на її долю. Модель стала популярною після того, як в мережу потрапила інформація про її проживанні в Саудівській Аравії і, так би мовити, роботі на наслідного принца.

Принц Саудівської Аравії, а також його наближені, регулярно набирають дівчат по всьому світу для свого гарему. Кожній з «наложниць» чоловіки платять в день велику суму грошей. Приїжджі гості проживають в будинку спадкоємця в комфортабельних умовах. В їх обов’язки входить приділяти увагу принцу і його друзям і гостям, з’являтися на світських заходах, організовувати дозвілля. Моделі, що працюють разом з Орфеевой, стверджували, що вона заробляє в день 5000 доларів. Крім цього, принц і його родичі дарували «просто так» дорогі подарунки і гроші.

Через деякий час Яна почала тісно спілкуватися з мульмілліардером Женераль – іншому принца Саудівської Аравії. Орфеева говорила йому, що закохана в нього, а чоловік наївно вірив в це. Саме тому дівчина прожила в гаремі довше, ніж інші моделі. До слова, в гаремі Женерал жила і інша популярна російська ескортниця Настя Рибка.

За любов Женерал регулярно дарував коханці гроші від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти тисяч доларів. Таким чином, більш ніж за 2 роки, ескортниця заробила понад 4 млн. Доларів.

«Наложниць», що живуть в гаремі принца, періодично відправляють «на вільні хліби». Коли Яну відпустили додому, вона вивезла з країни велику суму грошей і переїхала до Києва. Тут вона купила кілька елітних квартир, а потім придбала додаткову нерухомість в Москві.

Зараз Орфеева часто приїжджає відвідати принца – як гостя. На жаль, її багатий друг Женерал помер, так як був в немолодому віці. Орфеева розповідала, що він залишив їй частину своїх грошей в якості спадщини. Йдеться про суму в 200 тис доларів, проте шанувальники і журналісти не дуже в це вірять.

Сьогодні Яна дуже багата дівчина, яка володіє елітним автомобілем і нерухомістю в Україні і в Росії.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.