Козловський відповів на скандальні одкровення колишньої нареченої

Author name 9 Березня 2020 в 18:03

Поділитися статтею

Віталій Козловський
Віталій Козловський

Колишня дівчина Віталія Козловського Раміна Есхакзай в одному з інтерв’ю розповіла журналістам, що у них зі співаком не було інтимних стосунків. Вона також припустила, що Віталій зробив їй пропозицію через матеріальну вигоду. Він планував отримати дорогі подарунки від багатих друзів, а в процесі підготовки до церемонії зізнався, що у нього є інша, заявила екс-наречена співака.

Віталій Козловський прокоментував висловлювання своєї колишньої коханої. Він зізнався, що такі зізнання його здивували: «Що я можу сказати, погано говорити про колишніх не можна – це себе не поважати. А зараз розбиратися в брудній білизні свого минулого – не поважати сьогоднішнє особисте життя », – заявив артист.

Під час інтерв’ю програмі «Світське життя» Катя Осадча запитала, чи правда те, що у них з Раміною не було близькості. Співак однозначної відповіді не дав, але ситуацію все ж прокоментував: «Що Раміна ще говорить? Не здивуюся, якщо вона з часом вигадає ще якусь нову сенсацію і розповість її навіть тобі. Я їй бажаю гарного піару і поруч такого чоловіка, з яким вона не буде згадувати свої колишні стосунки. Я тобі колись говорив, що я перегорнув сторінку свого минулого, а тепер я її вирвав, зім’яв, викинув і згадувати це не хочу. Цією жінки в моєму житті не існувало і не існує », – заявив Віталій.

Віталій з Раміною розійшлися в 2017 році напередодні весілля. Зараз співаку приписують роману зі своїм концертним директором Юлією, але будь-які подробиці Віталій відкривати відмовляється.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Татусева дочка виросла. Як зараз виглядає Галина Сергіївна.

Нагадаємо, що Тіна Кароль прокоментувала паніку навколо коронавірусу та розказала, яких порад лікарів притримується.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею