Три мільйони на рік, VIP-охорона і домашні завдання з вчителями: що відомо про школу, де вчаться діти Пугачової і Галкіна

Вчора спадкоємці Примадонни пішли перший раз у перший клас. Двійнята навчатимуться у Першій Московській гімназії. Три мільйони на рік, VIP-охорона і це ще не все, що відомо про школу, де будуть отримувати знання Ліза і Гаррі Галкіни.

Річний тариф на одну дитину становить 1,6 млн рублів, але зіркове подружжя отримало знижку в цілих 10 відсотків, оскільки вони віддали на навчання одразу двох дітей. Звичайно, потрапити в гімназію непросто навіть за такі гроші.

Спочатку потенційних учнів тестують, а батькам тим часом проводять екскурсію по навчальному закладу. Проводить її сам засновник. Вхід здійснюється за електронними перепустками і попередніми заявками, територія школи знаходиться під охороною.

Перша Московська гімназія

Тут дітлахи знаходяться весь день — з самого ранку до 6 години вечора. Як вважають викладачі, такий режим дуже зручний, адже під їх наглядом вихованці можуть робити домашні завдання, істотно полегшуючи життя мамам і татам.

Крім вчителя, в кожному класі передбачений свій вихователь, який водить дітей на доп. заняття, на прогулянки, організовує класні години на різноманітні тематики, супроводжує їх у поїздках на екскурсії, допомагає в підготовці до шкільних свят.

Розташована гімназія в Липках, звідки з замку Пугачової і Галкіна можна дістатися приблизно за 7 хвилин. Для школярів також виділені автобуси з представниками служби безпеки — учні завжди знаходяться під охороною.

Уже в першому класі Гаррі та Лізі належить проходити по 5 уроків в день з 8 ранку до 14:20. Після цього вони можуть відвідувати розвиваючі гуртки різних напрямків — іноземні мови, музика, мистецтво, спорт, поглиблене вивчення предметів, театральна студія.

Алла Пугачова і Максим Галкін з дітьми

Варто сказати, що двійнята зіркового сімейства цілком можуть зацікавитися творчими секціями. Дітлахи ростуть дуже артистичними, що зовсім не дивно з такими батьками.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".