Єфремова визнали винним: Соловйов зміг довести, що Єфремов був за кермом у момент ДТП

Відомий телеведучий Соловйов навів докази винності актора Михайла Єфремова в смертельному ДТП на Садовому кільці 8 червня 2020 року.

Володимир Соловйов наводить такі докази: “На знімках після смертельного ДТП з лівого боку на шиї у Єфремова видно слід від ременя безпеки. Це доводить, що артист був на сидінні водія, а не пасажира “. Про це телеведучий розповів в авторському Ютуб-шоу «Соловйов LIVE».

Михайло Єфремов

Скандальний ведучий, щоб підтвердити свої слова, показав в студії знімки актора і фрагменти з відео, на яких нібито точно простежується відбиток від ременя безпеки, який знаходиться з лівого боку. Це можливо тільки в тому випадку, якщо кріплення ременя безпеки знаходиться зліва вгорі. Таке місце в машині тільки у водійського сидіння і у крісла за ним. Але ніхто не висував теорії, що Єфремов в момент ДТП міг сидіти за водієм.

Михайло Єфремов

«Характер травми на шиї Єфремова показує, що він не міг знаходитися на пасажирському сидінні ні за яких обставин», – пояснив Соловйов.

Адвокат актора Ельман Пашаєв вже встиг спростувати цю інформацію, прокоментувавши слова автора програми “Соловйов Лайф ” як чутки і домисли.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.