Alyosha ледь не залишилася без чоловіка і дитини: Тарас Тополя з сином мало не загинули, а від біди їх вберегли якісь 30 секунд

Фронтмен українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя з сином ледь не загинули, коли гуляли по парку. Якби не якісь 30 секунд, Alyosha могла залишитися без чоловіка і дитини.

В останній день літа, 31 серпня, музикант опублікував в Instagram фотографію, на якій зображена зламана гілка дерева, що впала на дорогу. У підписі до посту герой статті розповів про те, що сталося:

«Тихого спекотного дня стрімкий вітер ламає величезну гілку і вона обрушується прямо на стежку перед нами. Тридцять секунд нас із Романом вберегли від того, щоб не опинитися під нею», — написав Тополя.

Та сама гілка

Далі виконавець продовжив:

«Знаєте, хто нас затримав на ці півхвилини? Маленький усміхнений хлопчик років п’яти, який підбіг до мене на дитячий площадці сказати дещо важливе — що він тут гуляє, що в парку є фонтан і що він любить наші пісні».

Група «Антитіла»

Він поговорив з юним незнайомцем як з дорослим, потиснув йому руку і відправився з Ромою додому. З огляду на, що саме ця бесіда врятувала співака і його старшу дитину від трагедії, Тарас просить всіх бути уважнішими до діток:

«Не знаю, чи прочитає це його матуся (єдине, що я запам’ятав, так це те, що в руках у неї була книга Кузьми «Я, “Перемога” і Берлін»), але через її сина Творець вберіг нас від біди. Дякую. Ніколи не нехтуйте увагою дітей. В їх щирості наша душа».

Виписка Alyosha з пологового будинку

Нагадаємо, нещодавно в сім’ї соліста «Антитіл» і співачки Alyosha народилася дівчинка. Крихітку назвали Машею, а ще подружжя виховує двох хлопчиків — Рому і Марка. Тепер їх сміливо можна назвати багатодітними батьками.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".