Alyosha ледь не залишилася без чоловіка і дитини: Тарас Тополя з сином мало не загинули, а від біди їх вберегли якісь 30 секунд

Author name 2 Вересня 2020 в 15:09

Поділитися статтею

Alyosha і Тарас Тополя з дітьми
Alyosha і Тарас Тополя з дітьми

Фронтмен українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя з сином ледь не загинули, коли гуляли по парку. Якби не якісь 30 секунд, Alyosha могла залишитися без чоловіка і дитини.

В останній день літа, 31 серпня, музикант опублікував в Instagram фотографію, на якій зображена зламана гілка дерева, що впала на дорогу. У підписі до посту герой статті розповів про те, що сталося:

«Тихого спекотного дня стрімкий вітер ламає величезну гілку і вона обрушується прямо на стежку перед нами. Тридцять секунд нас із Романом вберегли від того, щоб не опинитися під нею», — написав Тополя.

Та самая ветка
Та сама гілка

Далі виконавець продовжив:

«Знаєте, хто нас затримав на ці півхвилини? Маленький усміхнений хлопчик років п’яти, який підбіг до мене на дитячий площадці сказати дещо важливе — що він тут гуляє, що в парку є фонтан і що він любить наші пісні».

Группа «Антитела»
Група «Антитіла»

Він поговорив з юним незнайомцем як з дорослим, потиснув йому руку і відправився з Ромою додому. З огляду на, що саме ця бесіда врятувала співака і його старшу дитину від трагедії, Тарас просить всіх бути уважнішими до діток:

«Не знаю, чи прочитає це його матуся (єдине, що я запам’ятав, так це те, що в руках у неї була книга Кузьми «Я, “Перемога” і Берлін»), але через її сина Творець вберіг нас від біди. Дякую. Ніколи не нехтуйте увагою дітей. В їх щирості наша душа».

Выписка Alyosha из роддома
Виписка Alyosha з пологового будинку

Нагадаємо, нещодавно в сім’ї соліста «Антитіл» і співачки Alyosha народилася дівчинка. Крихітку назвали Машею, а ще подружжя виховує двох хлопчиків — Рому і Марка. Тепер їх сміливо можна назвати багатодітними батьками.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею