Дружина Бабкіна продавала своє грудне молоко: «У мене багато молочних дітей. Сергій теж мій молочний синочок»

Дружина Сергія Бабкіна зізналася, що колись продавала своє грудне молоко. Про це Сніжана розповіла у себе в Instagram, чим здивувала багатьох шанувальників сімейства.

Подружжя виховує трьох спадкоємців — синів Артура, Єлисея і дочку Веселину. Всі вони були на ГВ, причому «молочних дітей» у героїні статті куди більше. Вона називає себе фанатом і справжнім героєм грудного вигодовування.

Коли у Сніжани народився первісток, вона була збентежена тим, як зберегти лактацію при постійних поїздках на зйомки, спектаклі і кастинги. Дружина Бабкіна за професією актриса.

Сніжана Бабкіна

На той момент спеціальних пакетів для заморозки молока ще не існувало, а харчові контейнери, які під це підходять, коштували надто дорого. Молода мама знайшла вихід — вона зціджувала і заморожувала продукт в маленьких баночках з-під звичайного дитячого харчування.

Сім’я Бабкіних

До Сніжани навіть приходили подруги зі своїми малюками і вона їх годувала. Більш того, в якийсь момент майбутня зірка почала заробляти продажем власного молока:

«Одного разу до мене прийшла жінка з молочної кухні і запитала, чи хочу я підробляти тим, що буду давати своє молочко матусям, які не можуть годувати. Я погодилася і до мене щоранку стали приходити чоловіки-тати. Їм я віддавала баночки, а вони мені гроші», — розповіла актриса.

Веселина була на грудному вигодовуванні до двох років і це при тому, що з її появою у зіркової мами було безліч гастролей. Вже навчена досвідом Сніжана наморозила цілу морозилку молока і доньці його завжди вистачало — їй жодного разу не доводилося давати суміш.

Сніжана Бабкіна про грудне вигодовування

А для підтримки лактації дружина музиканта зціджувалася кожні три години незалежно від того, де перебувала — в літаку, в поїзді, в машині:

«У поїздках моє молочко пив Сергій, не дозволяючи мені його виливати. Так що він теж мій молочний синочок», — пише Бабкіна.

Точно так же все було і з молодшенькою дитиною пари Єлисеєм, однак через прийом антибіотиків героїня статті завершила ГВ, коли синові було трохи більше рочку.

Популярне

Схожі статті

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.