Помер соліст «Ласкового мая» Олександр Пріко: пам’ятаємо, любимо, цінуємо

2020 рік ознаменувався ще однією смертю творчої і талановитої людини. Не стало екс-клавішника популярної в дев'яностих групи "Ласковый май" Олександра Пріко.

ПРІК помер на 68 році життя. Про це поінформував Юрій Шатунов.

«Від щирого серця співчуваю з приводу передчасної кончини Саші Пріко. Я вражений сумною звісткою і щиро сумую. Світла пам’ять », – написав у себе на сторінці в Instagram Юрій Шатунов.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEo117CjxH7%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

 

Відзначимо, за часів активних гастролей групи “Ласковий май” Пріко був клавішником. Однак через конфлікти всередині колективу він пішов, і заснував свій музичний бенд під назвою “Мама “. Він не сильно полюбився публіці, тому Пріко пішов зі сцени.

Причиною смерті є загострилося онкологічне захворювання у Олександра Пріко. Діагноз онкологія музиканту поставили всього місяць тому, коли його госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Популярне

Схожі статті

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.