Оля Полякова розповіла чому від неї не пішов чоловік: “Він сидить в підвалі “

Епатажна суперблондинка знає що відповісти на незручні питання журналістів, і завжди вміє підтримати атмосферу. Тому все її інтерв'ю можна розбирати на крилаті вирази.

Сьогодні співачка відвідала студію українського радіо “Люкс ФМ “. Там вона не просто розповіла про себе, а ще й представила новий хіт. Тепер трек Олі під назвою “Білий танець ” можна послухати на будь-яких музичних майданчиках країни. Однак запам’ятався виступ Ольги на радіо не тільки прем’єрою її нового хіта.

Артистка дала невелике інтерв’ю, де розповіла про головне посиланні композиції та їхні стосунки з чоловіком Вадимом через 16 років шлюбу

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEoDKK3pLj1%2F&is_from_rle

 

Як стверджує Ольга, її нова пісня “Білий танець ” покликана показати шанувальникам королеви кокошников не соромитися самостійно заявити чоловікові про свої почуття, а в шлюбі і зовсім брати все в свої руки. Красуня пожартувала, що насправді тримає чоловіка Вадима в підвалі і випускає лише щоб похвалитися ідеальною сімейним життям. Також Полякова поділилася – багато в чому саме вона бере ініціативу і робить якісь кроки у відносинах.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.