Мер’єм Узерлі вагітна вдруге: коли їй народжувати і хто батько дитини

Актриса дала відверте інтерв'ю, в якому поділилася радісною новиною.

Мер’єм Узерлі – турецька актриса, яка прославилася завдяки ролі Роксолани в серіалі «Величне століття». Шанувальники акторки вже не один місяць підозрювали її в вагітності. Мер’єм часто ділиться свіжими фотографіями в своїх соціальних мережах і фоловери встигли розглянути кругленький живіт актриси.

Фотографія, після якої Мер’єм почали підозрювати в вагітності

Мер’єм Узерлі ніяк не коментувала ці чутки, але в недавньому інтерв’ю вона все таки зізналася, що дійсно чекає на дитину. Виявляється, відома актриса вже на 5-му місяці вагітності і вже відомо, що народиться дівчинка. «П’ятий місяць вагітності … Нова людина з’явиться в цей світ в січні. У мене народиться дівчинка. », – поділилася Мер’єм.

Хто батько дитини?

Мер’єм Узерлі ретельно приховує своє особисте життя. У актриси вже є одна дитина – 7-річна Лара. Батьком дівчинки є турецький бізнесмен Джан Атеш. Їх тривалий роман повинен був закінчитися весіллям, але ще до народження дитини пара розлучилася. Зараз Мер’єм живе на своїй батьківщині – в Берліні. Про батька ще ненародженої дитини відомо, що він американець, який рік живе в Берліні.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".