Шуфутинський згадав навчання з Пугачовою: “Бабусі вона не подобалася через коротку спідницю”

Третє вересня негласно вважається днем Михайла Шуфутинського, адже його легендарна пісня назавжди запала в душу всім шанувальникам шансону, і навіть тим, хто ніколи не слухав цей музичний жанр.

В честь цього на телеканалі “Росія 1 ” вийшов спецефір програми “Доля людини ” з Борисом Корчевніковим. Там ведучий розпитав у гостя не тільки про його творчий шлях, а й про становлення його як шансоньє, і про дитинство, і про особисте життя. Зокрема, Шуфутинський розповів, що в школі він вчився з іншого дуже популярною співачкою естради Аллою Борисівною Пугачової. Також вони разом здобували освіту на паралельних курсах в московському музичному училищі імені Іпполітова-Іванова.

«Ми разом прогулювали заняття. Для нас вони здавалися неважливі. Чи не ходили на філософію і ПОЛИТЕКОНОМИКА. Напевно, неправильно робили, але так підказувала нам наше життя. Музичне училище дало мені багато. Я отримав багато фундаментальних знань. Вони необхідні музикантам різних жанрів », – говорить ” король третього Вересня “Шуфутинський. Він зазначив, що сильно вони з Примадонною не дружили, проте нерідко ходили разом на вечірки. Алла навіть приходила до Михайла додому, проте це не всім подобалося.

Шуфутинський і Пугачова

«Бабусі моєї Алла не подобалася через коротких спідниць. А я бабусі говорив: «Так це те, за що ми її любимо. Які гарні ноги, чому не оголяти ». Алла насправді була строгих правил. Її батьки тримали в їжакових рукавицях », – сказав музикант.

Відзначимо, сам Шуфутинський здобув освіту в напрямку диригування.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".