Стан Кудрявцевої після інсульту як і раніше важкий: перевозити в московську лікарню поки не рекомендують

В кінці серпня відома російська телеведуча стривожила прихильників новиною про те, що її мама перенесла інсульт. Стан Кудрявцевої все ще важкий, тому інтенсивне лікування триває.

Олександрі Іванівні стало погано, коли вона була в гостях у старшої доньки в Алушті. Все почалося з різкого стрибка тиску і запаморочення. Жінці пощастило, що лікарі швидко надали їй допомогу і відразу ж правильно діагностували напад, завдяки чому була призначена відповідна терапія.

Сьогодні Лєра розповіла фанатам, як мати відчуває себе на даний момент:

«Все під контролем, але поки стан не стабілізується, перевозити в Москву не рекомендують. Мама щось розкисла, а я вірю, що все буде добре», — написала теледіва.

Александра и Лера Кудрявцевы
Олександра і Лєра Кудрявцеви

Крім того, вона відзначила професіоналізм лікарів, медсестер і санітарів, а також подякувала їм за те, що заспокоїли і запевнили, що все під контролем.

Звичайно ж, обох Кудрявцевих шанувальники тут же оточили підтримкою:

  • «Матусі якнайшвидшого одужання!»;
  • «Любов і молитви близьких і рідних творять чудеса!»;
  • «Здоров’я всій вашій родині»;
  • «Тільки не розкисати! Я маму поставила на ноги після третього інсульту. Все буде добре».
Лера Кудрявцева с мамой
Лєра Кудрявцева з мамою

Не промовчали і зіркові друзі — Лоліта Мілявська, Денис Клявер, Евеліна Бледанс. Всі вони залишили під публікацією теплі слова на адресу Лєри та Олександри.

Зараз разом з медиками за матір’ю Кудрявцевої доглядає її сестра, так що ведуча може бути спокійна. Звичайно, вона сподівається на те, що мати зможе видужати і незабаром повернеться додому в столицю:

«Нас чекає довгий шлях до відновлення, але ми впораємося. Мамуля, люблю тебе сильно-сильно», — поділилася переживаннями знаменитість.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.