Замолював грішки: Джиган розповів про примирення з дружиною за образи і рукоприкладство

Скандальне розлучення і несподіване примирення зробили пару репера Джигана і моделі Оксани Самойлової найбільш обговорюваною в цьому році.

Шанувальники дивуються – як Самойлова пробачила Джигана після всього, що між ними сталося? Йдеться про те, що музикант вів себе не зовсім адекватно, ображав дружину, дітей, вживав надто багато алкоголю, привчав до цього дочок, навіть вживав наркотики. Тому Самойлової довелося втекти від неадекватного чоловіка в США, і посадити його в наркологічну клініку, щоб вилікувати від згубної залежності.

Коли Самойлова пробачила Джигана і відмовилася розлучатися з ним через дітей, шанувальники були дуже здивовані

Джиган з сім'єю
Джиган з сім’єю

Нещодавно репер Джиган відкрив журналістам ця завіса, і поділився секретом того, як йому вдалося помиритися з дружиною Оксаною Самойлової після гучного скандалу.

«Ми давно вже помирилися, все нормально. Довелося замолювати грішки. Головне любити її. Якщо ви любите, то у вас все буде добре », – запевнив Джиган.

Врятували від розставання з репером Джіганом попередні щасливі і безтурботні 10 років спільного життя і народження чотирьох дочок.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.