«Важкі підлітки»: проблемні діти російських знаменитостей

Author name 3 Вересня 2020 в 21:09

Поділитися статтею

Проблемні діти знаменитостей
Проблемні діти знаменитостей

Діти зіркових батьків завжди цікаві публіці, однак цей інтерес буває різним.

Здавалося б, у зіркових дітей є все: гроші, слава і популярність. На жаль, ці чинники не є запорукою успіху і благополуччя дітей знаменитостей. Сьогодні ми розповімо про зоряних нащадків, чиє життя складається не кращим чином.

Дочка Любов Успенської

Дочка Успенка завжди встряє в скандали
Дочка Успенка завжди встряє в скандали

Тетяна – єдина дочка Любові Успенської. Дівчина часто потрапляє в скандали і веде себе зухвало. В одній з телепередач Тетяна заявила, що мати її била і підсадила на наркотики, а потім запроторили в клініку на примусове лікування.

Син Сергія Звєрєва

Син Сергія Звєрєва не спілкується з батьком
Син Сергія Звєрєва не спілкується з батьком

Зоряний перукар Сергій Звєрєв очевидно хотів виростити із сина свою копію. Він взяв хлопчика з притулку, але при цьому придумав історію для публіки, нібито це його рідний син, якого він виховує один. Звєрєв назвав хлопчика своїм ім’ям – Сергій і створив для нього аналогічний імідж. У 18 років хлопчик не став пов’язувати своє життя з шоу-бізнесом, а в 20 перебрався в село і почав жити один, відмовившись від допомоги приймального батька. Сергій-молодший перепробував багато професій, таємно одружився і повністю перестав спілкуватися зі Звєрєвим. Через це епатажний стиліст вважає свого сина невдячним і проблемним.

Дочка співачки Слави

Дочка Слави веде розгульний спосіб життя
Дочка Слави веде розгульний спосіб життя

Свою старшу доньку Олександру співачка Слава народила в 18 років. Артистка хотіла дати дочці гарну освіту і відправила її в школу в Швейцарію. Однак дівчинка систематично прогулювала школу і дуже погано вчилася. Саша з тих дівчат, які дуже люблять погуляти і в свої 16 років вона поміняла десяток хлопців. Втім, її мама Слава теж ніколи не відрізнялася зразковою поведінкою. Відомо, що артистка зловживала алкоголем і вела розгульний спосіб життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею