Влад Яма надихнув? Могилевська анонсувала відкриття школи танців

Ще з часів "Танців з зірками " і партнерства з Владом Ямою Наталя Могилевська заявила про себе, як про артистку з відмінними хореографічними здібностями.

Тепер вона вирішила перейти зі звання співачки і продюсера в звання засновниці школи танців. Там Могилевська планує вчити такі ж таланти танцювати і майстерно рухатися в такт музиці.

 

До слова, досвід у Наталії є не тільки практично, але і організаційний, адже вона стала однією з ведучих проекту “Танці з зірками “, який стартував на телеканалі 1 + 1 30 серпня цього року. Тепер щотижня ви зможете спостерігати за улюбленими танцюристами. Там Могилевська стала провідною, яка приймає виступаючих на балконі.

Влад Яма та Наталя Могилевська
Влад Яма та Наталя Могилевська

Але перший раз зірка взяла участь в шоу в далекому 2006 році. Тоді її тренером був Влад Яма. Головного призу тоді співачка не отримала, але після закінчення шоу їй і Владу Ямі ще довго приписували особливі відносини.

Втім, і хореограф і співачка завжди заявляли, що вони просто друзі.

Як би там не було, але особливу тягу до танців Влад Яма все ж прищепив своїй колишній учениці.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.