Оля Полякова виступала перед Зеленським на День незалежності, а тепер скаржиться, що нічого не заробила

Author name 4 Вересня 2020 в 09:09

Поділитися статтею

Оля Полякова мітингує
Оля Полякова мітингує

Ще недавно українська співачка Оля Полякова виступала на День незалежності, а тепер скаржиться Зеленському, що залишилася без заробітку. Через пандемію і постійні відміни концертів представникам шоу-бізнесу доводиться нелегко.

Героїня статті не просто звинуватила владу у знищенні музичної індустрії, вчора вона організувала мітинг проти коронавірусних обмежень в організації виступів.

Супербілявку обурює, що в Україні давним-давно запрацював громадський транспорт, відкрилися ТРЦ і кінотеатри, а ось вітчизняні артисти досі чекають схвалення своєї діяльності від уряду. Особисто у неї зірвалося вже 4 шоу:

«Я вже кілька місяців перебуваю в якомусь стані прихованої депресії в зв’язку з тим, що у нашому бізнесі глибокий простий. Немає роботи, немає чим платити колективу. Чим в метро або торговому центрі безпечніше, ніж на концерті, де сидять через ряд, через сидіння і в масках?», — обурилася Оля.

Суперблондинка Оля Полякова требует от Кабмина разрешить проводить концерты
Супербілявка Оля Полякова вимагає від Кабміну дозволити проведення концертів

Більш того, нещодавно в Києві відбувся виступ російського виконавця JONY, тому Полякова і обурюється — тут явно видно вибірковий дозвіл на проведення шоу.

Схоже, ініціатива Королеви ночі дала свої плоди і вже 12 вересня в Білій Церкві пройде її концерт на свіжому повітрі з дотриманням всіх карантинних норм. А ще на днях його проведення стояло під великим питанням.

Оля Полякова
Оля Полякова

Варто відзначити, що перед цим Полякова виступила на святі на честь Дня незалежності, який організував Офіс Зеленського. У цьому році святкування обійшлося місцевому і державному бюджету в шість разів дорожче, ніж минулого разу.

Урочистості коштували як мінімум 1,6 мільйона гривень, однак влада запевняє, що за концерт з зірками вони не платили.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею