Що стане з серіалом “Вороніни ” після смерті Бориса Клюєва

1 вересня шанувальників серіалу "Вороніни " сколихнула трагічна звістка - один з головних героїв помер. Йдеться про актора, що зіграв роль Миколи Петровича.

Шанувальники картини називають її “осиротілою”, адже Борис Клюєв зіграв в ній основну роль. Причиною смерті видатного артиста став рак легенів, від якого серіальний Микола Петрович лікувався останніх два роки.

Чи буде продовження “Вороніних ” без Миколи Петровича?

Як далі будуть знімати “Вороніних” без Миколи Петровича (Бориса Клюєва)?

До смерті актора творці серіалу не замислювалися про те, щоб знімати нові сезони. Зараз журналісти та шанувальники звернулися до них з питань – що стане з картиною далі? В’ячеслав Муругов не заявив, що зйомок серіалу більше не буде. Він лише зазначив, що творці «Вороніних» поки не думали про продовження.

Нагадаємо, перша серія популярного гумористичного серіалу вийшла на ТВ в 2009 році. Тоді творці навіть не думали, що їх проект знайде таку популярність як в Росії, так і далеко за її межами.

Микола Петрович з “Вороніних” помер

Також нагадаємо, що в зв’язку зі смертю актора його спадкоємці тепер розмірковують над розподілом чималого статку – мова йде про нерухомість в Росії, Італії та Україні. А також на рахунках Бориса Клюєва збереглися чималі гонорари, які йому перераховували за роль в “Вороніних “.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.