Останні слова Михайла Єфремова в суді: «Боюся, не доживу до звільнення. Це смертний вирок»

Розгляд справи з приводу смертельного ДТП на Садовому кільці 8 червня триває, але вже зовсім скоро все закінчиться. Нарешті суддя почув останні слова Михайла Єфремова, який заявив, що не мав на меті уникнути відповідальності.

Михайло Олегович помітив, що якщо в чомусь подібному замішана публічна особа, та ще й популярна, то і наслідки будуть набагато серйозніші, ніж для звичайної людини.

Також він зізнався в щирому співчутті з приводу смерті водія Сергія Захарова, в чий автомобіль врізався, а ось до захисників потерпілої сторони відчуває негатив:

«Це не процес, а цирк і шоу. Давайте розберемося, хто його влаштував. Адвокат Добровінський зголосився безкоштовно захищати сім’ю Сергія. Наскільки я знаю, вас [звертається до Добровінського] вигнали за профнепридатність. Ваші дії аморальні».

Адвокат семьи Сергея Захарова Александр Добровинский
Адвокат сім’ї Сергія Захарова Олександр Добровінський

Крім того, Єфремов наголосив на тому, що він не збирався йти від відповідальності за скоєне, а якби він це зробив, то суду просто не було б:

«Спочатку я визнав провину, я записав слова потерпілим. З усіх екранів говорили, що я граю. Потім я не визнав провину, але і в цьому не маю рації. Я хотів просто побачити докази».

Погибший в аварии Сергей Захаров
Загиблий в аварії Сергій Захаров

Виходить, Михайло заперечував причетність до аварії через підвищену увагу публіки, адже в будь-якому випадку його, як актора, вважатимуть лицемірним, а тому й винним.

Під кінець свого виступу артист заявив про глибоке каяття і співчуття, а також попросив вибачення у рідних Захарова. Кульмінацією виступу став вірш, який Єфремов присвятив загиблому.

Стих Ефремова в память о Сергее Захарове
Вірш Єфремова в пам’ять про Сергія Захарова

Наостанок підсудний зазначив, що все життя вів себе гідно, тому не представляє, з чим пов’язана загальна ненависть до нього:

«Я ніколи не користувався безкарністю. Так, випивав. Як прості люди випивають. Була б проста людина, не було б 11 років, було б 7-8. Боюся, не доживу до звільнення. Тобто це смертний вирок», — сказав Михайло Олегович, попросивши у судді винести законний вердикт.

Михаил Ефремов
Михайло Єфремов

Остаточне рішення суд оголосить у вівторок 8 вересня о 10 ранку.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.