66-річний Андрій Макаревич вперше вивів у світ молоду дружину після таємного весілля

Author name 4 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Андрій Макаревич зі своєю молодою дружиною Ейнат Кляйн
Андрій Макаревич зі своєю молодою дружиною Ейнат Кляйн

Незмінний учасник рок-групи «Машина часу» Андрій Макаревич вперше з’явився на публіці з молодою дружиною. Закохані зіграли таємне весілля у грудні 2019-го.

Обраницею співака стала 36-річна єврейка Ейнат Кляйн — історик і фотограф з Ізраїлю. Вона займається вивченням Африки і Близького Сходу, організовує історичні тури, влаштовує винні дегустації, фотографує для National Geographic і не тільки.

Знайомство подружжя відбулося якраз-таки під час подорожі по Ефіопії. Там Андрію порадили Ейнат як кращого гіда — з того самого моменту все і почалося.

Эйнат Кляйн
Ейнат Кляйн

Весілля Макаревич і Кляйн зіграли в Тель-Авіві згідно єврейських традицій у вузькому колі друзів і рідних. Організацією торжества наречена займалася самостійно.

«Я зайвий раз переконався, що одружився з перфекціоністкою, яка доводить до досконалості все, за що береться», — розповів Андрій.

Ейнат зазначила, що вибір такої форми одруження пов’язаний із сімейною спадщиною, що передається з покоління в покоління від її батьків, бабусь і дідусів. Релігійність тут ні до чого.

Четвертая свадьба Андрея Макаревича
Четверте весілля Андрія Макаревича

Варто сказати, що коли весь світ оголосив про пандемію коронавірусу, закохані знаходилися в різних країнах, тому цілих кілька місяців провели в розлуці.

З першим же послабленням карантинних заходів Кляйн прилетіла до чоловіка, а днями вони разом відвідали світський захід — урочистий прийом Російського єврейського конгресу.

Макаревич и Кляйн на торжественном приеме
Макаревич і Кляйн на урочистому прийомі

За внесок в його благодійну діяльність музиканта нагородили спеціальним пам’ятним знаком. Також ним удостоїли ведучого капітал-шоу «Поле чудес» Леоніда Якубовича, співачку Тамару Гвердцителі та інших.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею