Оля Полякова домоглася дозволу на концерт в Білій Церкві

У Білій Церкві, будуть дотримані всі необхідні норми на концерті.

Після того як провідні артисти, в тому числі Оля Полякова, організували протестну акцію перед Кабінетом міністрів України, їй дозволили дати концерт. Він буде в м. Біла Церква.

Цією новиною Оля Полякова поділилася в Інстаграм.

Коли вона буде давати концерт в Білій Церкві, то будуть дотримані всі необхідні норми. Це був плановий виступ, однак, у зв’язку з забороною і дозволом, його перенесли.

“Дорогі мої! Концерту бути! Не плануйте на наступну суботу нічого. Я вас запрошую на круте шоу, яке обов’язково пройде з дотриманням усіх необхідних норм. Зустрічаємося вже зовсім скоро, 12 вересня, на стадіоні ” Трудові резерви “, – написала Оля Полякова.

Річ у тому, що в Києві виступав російський співак Jony без дотримання правил безпеки. Це дуже обурило співачку. Через те, що для наших артистів зберігалася заборона на виступи. Олю Полякову підтримала Alyona Alyona і записала відеозвернення до влади, де говориться, що потрібно передбачити план як вийти з кризи в шоу-бізнесі.

Популярне

Схожі статті

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.