(Відео) Бабуся співачка Марія Пуш – співає і грає на синтезаторі. Прекрасний голос, але ж їй більше 90 років!

Бабуся рулит !!! І при цьому красиво співає !!!! Яка забава для неї на схилі років! Спасибі її дітям і онукам, що дали їй шанс відчути себе!

Мало кому вдалося зберегти молодість в душі. Особливо це важко зараз в це не простий час. Хоча якщо подумати, а що під час війни було легше людям? Однак деякі зберегли оптимізм, чистоту і молодість душі.

Ось і співачка Марія Пуш, яка народилася в Радянському Союзі радує, тих хто її пам’ятає і себе піснями. Та й не тільки хто її пам’ятає, а всіх тих, хто її слухає. Їй більше ніж 90 років і такий молодий і красивий голос!

Послухайте як вона виконує пісню і переконайтеся.

Відео: Марія Пуш співає і грає на синтезаторі

Також рекомендуємо прочитати пости в соціальних мережах:

“Це Марія Пуш, співачка, народилася в СРСР, під час війни потрапила до Німеччини, живе в Німеччині. Відео зняв її син на 90 років, відео старе, років 9-10 тому знято, унікальна жінка. ”

“Бабуся рулить !!! І при цьому красиво співає !!!! Яка забава для неї на схилі років! Спасибі її дітям і онукам, що дали їй шанс відчути себе!”

“Ось що значить любити життя! Бабуся розумниця. Всім втерла.”

“Який голос !!! Не по роках – молодий та дзвінкий! Молодець, бабуся!”

“Дивлячись на неї згадав свою бабусю, яка давно не стало. Дай їй Бог міцного здоров’я, нескінченних щасливих спогадів. “

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.