«Маски-шоу» – 29 років. Що стало з акторами серіалу за ці роки?

Author name 5 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Маски шоу
Маски шоу

5 вересня 2020 року найбільш популярною гумористичній програмі СРСР виповнюється 29 років. За цей час змінилося дуже багато чого. Якими зараз стали актори?

Вперше програма з гумористами вийшла в 1990 році. Зараз його вже не знімають, але будь-які кадри з шоу – предмет спогадів і ностальгії. З ефірної сітки вона пропала в 2006 році. Тоді її в останній раз транслювали на каналі СТС.

Георгій Делієв

Георгій Делієв
Георгій Делієв

Сценарист і головний герой, автор багатьох жартів і епізодів. Після останньої відзнятої серії Делієв подався в інші менш відомі проекти. В особистому житті все було досить спокійно, до тих пір поки в 2012 році не померла його дружина. Пізніше артист одружився знову – на джазовій співачці Катерині, яка молодша за нього на цілих 25 років. Зараз вони обидва виховують доньку. Георгій майже не з’являється на публіці.

Борис Барський

Борис Барський
Борис Барський

Один з центральних артистів, який присвятив своє власне життя творчості.

Евеліна Бледанс

Евеліна Бледанс
Евеліна Бледанс

Символ краси і привабливості. Як стверджувала сама актриса, вона буквально ненавиділа свого персонажа в скетч-шоу. Хоча б за те, що цей образ уклав її в вузькі рамки “героїні однієї ролі “. Чималими зусиллями їй вдалося створити сольну кар’єру в інших напрямках, наприклад, роботі телеведучої.

Наталя Бузько та Олександр Постоленка

«Маски-шоу» звели акторів разом. Спільно у них вийшло не тільки грати в проекті, а й створювати сім’ю.

Михайло Волошин

Михайло Волошин
Михайло Волошин

Артист прийшов в «Маски» найостаннішим, вже коли проект щосили транслювали по ТБ. Але це не завадило йому досягти успіхів.

Олексій Агопьян

Олексій Агопьян
Олексій Агопьян

Комік прославився найбільше роллю в гумористичному шоу “Каламбур “, але “Маски ” тільки затвердили його як професійного актора.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею