Валерія розлютилася на хейтерів: Пригожин не очікував такого від дружини

Відома співачка Валерія в своєму Інстаграм різко висловилася стосовно шанувальників, які хейтять її в коментарях.

Навіть чоловік Йосип Пригожин не знав, що його красуня-дружина може так потужно і безкомпромісно відповісти своїй публіці.

У Інстаграме співачка розкритикувала Хейтер, що будують «мерзенні плани зіпсувати хорошим людям життя». Судячи з усього, її обурили плітки на тему вагітності Ліани Волкової, яку в соцмережах охрестили «нареченою при надії». Поширення цієї інформації Валерія прокоментувала з використанням лайки: «Починає розтікатися д *** мо по трубах з неймовірною швидкістю».

Фанати співачки підтримали її в таких висловлюваннях, а ось хейтерів це, судячи з усього, образило

Відповідальними за появу наклепу артистка вважає недобросовісних блогерів, які монетизують перегляди своїх роликів. Валерія поскаржилася на те, що вони зараз «намагаються забруднити чисте радісна подія».

Відзначимо, що сама співачка Валерія нечасто фігурує в скандалах, намагається обходити всі зіркові розбирання стороною. Але, мабуть, ця ситуація, в якій мова зайшла за образу честі її сім’ї, дійсно вдарила по хворому.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEuh9fUFgc6%2F&is_from_rle

 

Нагадаємо, Валерія крім творчої діяльності співачки розвиває ще й свій Інстаграм-блог. Там за жінкою стежать практично три мільйони фоловерів.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEsE3VLFs6i%2F&is_from_rle

 

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.