Валерія розлютилася на хейтерів: Пригожин не очікував такого від дружини

Author name 5 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Валерія
Валерія

Відома співачка Валерія в своєму Інстаграм різко висловилася стосовно шанувальників, які хейтять її в коментарях.

Навіть чоловік Йосип Пригожин не знав, що його красуня-дружина може так потужно і безкомпромісно відповісти своїй публіці.

У Інстаграме співачка розкритикувала Хейтер, що будують «мерзенні плани зіпсувати хорошим людям життя». Судячи з усього, її обурили плітки на тему вагітності Ліани Волкової, яку в соцмережах охрестили «нареченою при надії». Поширення цієї інформації Валерія прокоментувала з використанням лайки: «Починає розтікатися д *** мо по трубах з неймовірною швидкістю».

Фанати співачки підтримали її в таких висловлюваннях, а ось хейтерів це, судячи з усього, образило

Відповідальними за появу наклепу артистка вважає недобросовісних блогерів, які монетизують перегляди своїх роликів. Валерія поскаржилася на те, що вони зараз «намагаються забруднити чисте радісна подія».

Відзначимо, що сама співачка Валерія нечасто фігурує в скандалах, намагається обходити всі зіркові розбирання стороною. Але, мабуть, ця ситуація, в якій мова зайшла за образу честі її сім’ї, дійсно вдарила по хворому.

View this post on Instagram

A post shared by VALERIYA (@valeriya)

 

Нагадаємо, Валерія крім творчої діяльності співачки розвиває ще й свій Інстаграм-блог. Там за жінкою стежать практично три мільйони фоловерів.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею