“Єфремов вже помер”: Охлобистін розповів подробиці стану його друга, якого звинувачують у смертельній ДТП

Михайло Єфремов помер. Про це розповів його близький друг і кум Іван Охлобистін (Биков з серіалу "Інтерни"). Однак все не так просто. Подробиці читайте в матеріалі.

Мова йде не про фізичну смерть актора, а про те, що вона настільки звинувачує себе в смерті іншого водія, який бере участь в аварії, що морально він практично вмер. Про це заявив Іван Охлобистін 5 вересня. Хоча ситуація не така однозначна – Михайло Єфремов, спочатку який визнав вину в смертельному ДТП, потім деякий час заявляв, що «нічого не пам’ятає».

Вирок у справі актора Михайла Єфремова буде ухвалено 8 вересня

Михайло Єфремов

Поки рано говорити про те, чи прийме Єфремов цей вердикт, однак уже ясно – він і його захист намагаються відтягнути цю подію на якомога більший термін. Адже спочатку вердикт судді повинні були оголосити ще 9 серпня, але за численними причин розгляд постійно переносили – то інсульт, то розірваність угоди з адвокатом, то підсудного “втратили ” в лікарні.

«Він все зробив, щоб йому дали по максимуму. Здається, він домігся свого. Недарма нарікав, що смертну кару скасували. Мені цей інсценований суїцид, як одному, дуже не подобається, але я безсилий. Миша наполягає, що він вже помер », – каже Охлобистін.

Популярне

Схожі статті

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.