В “Танцях з зірками” новий суддя: ніхто не очікував що він з’явиться в журі

У новому сезоні "Танців з зірками" творці вирішили ввести місце такого собі джокера - кожен ефір він буде змінюватися і допомагати суддям вирішити спірні рішення. Цього разу на проект запросили коміка і переможця минулого сезону.

Критиком баталій став гуморист і переможець другого сезону “Танців з зірками ” Ігор Ласточкин.

Ігор Ласточкин став суддею Танців із зірками

Ігор Ласточкин вже брав участь в попередньому сезоні шоу. Тоді він танцював разом з хореографом Ілоною Гвоздьової і вони здобули перемогу.

Сьогодні Ласточкин повернувся в шоу, але вже в якості судді. Щоб здивувати глядачів і танцюристів, він розмалював обличчя в вигляд справжнього Джокера з відомого фільму. Цікаво, він буде “добрим ” тренером або “злим “?

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.