Як виглядав Кобзон без звичної перуки з чубчиком? Ви його не впізнаєте!

Відомий російський співак і заслужений артист Йосип Кобзон завжди з'являвся на публіці в одному і тому ж образі - сорочка, піджак і темна густа шевелюра. І ви навряд чи впізнаєте співака, якщо побачите його ... лисим!

Навіть якщо враховувати популярність цього виконавця і увагу до його персони з боку ЗМІ, практично ніхто не бачив Кобзона без волосся, тобто в перуці. А ще Кобзон також вміло зміг приховувати деякі подробиці своєї не публічно, а особисте життя, яка була і залишається серйозною таємницею для суспільства.

Так, наприклад, без чорної шевелюри контури особи і його вираз у співака були зовсім не такі.

Як виглядав Кобзон без перуки (Зліва)

Відзначимо, Йосипа Кобзона немає в живих вже два роки. Його не стало влітку 2018 через хворобу, яка почалася за 13 років до цього. У 2005 році стало відомо, що артист пережив складну операцію з видалення злоякісної пухлини. Операція була проведена в Німеччині. Оперативне втручання послабило імунітет артиста. Потім у нього діагностували запалення легенів і нирок. У 2009 році артист був прооперований вдруге і знову в Німеччині. Через п’ять днів після важкої операції Йосип Кобзон відправився на музичний фестиваль в Юрмалу і навіть заспівав. У 2010 році на концерті в Астані Йосип Давидович двічі знепритомнів на сцені. Як виявилося, рак став причиною анемії. На жаль, вік і ослаблений імунітет тільки погіршили загальний стан співака, і він пішов з естради назовсім.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.