Сергій Притула вперше показав маму: головна жінка в його житті

Author name 7 Вересня 2020 в 09:09

Поділитися статтею

Як виглядає мама Сергія Притули
Як виглядає мама Сергія Притули

Шоумен, а тепер уже і політик Сергій Притула любить медійність, тому вся його життя і сім’я завжди знаходиться під прицілом ЗМІ.

Зараз чоловік виклав фото зі своєю мамою – Валентиною Василівною Притулою. На знімку бородатий комік і його мама зробили Селфі на тлі міста, швидше за все, з балкона квартири або готельного номера.

Мама Сергія Притули
Мама Сергія Притули

Відзначимо, недавно Сергій Притула зробив резонансну заяву – він відмовляється від свого проекту – першого україномовного шоу “Вар ‘яті “. Все це з тієї причини, що він вирішив піти в політику, і не хоче, щоб його проект звинувачували в незаконній агітації так само, як це було зі студією “Квартал 95 ” на виборах в минулому році.

Додамо, раніше на сцені Сергій Притула практично не торкався політики. Але все змінилося з квітня 2019, коли вирішив дивитися на світ крізь політичну призму. В якості опорного пункту тоді він вибрав партію “Голос “, проте в Верховну раду не пройшов. Сьогодні шоумен балотується на пост мера Києва. Соціологія ще раз доводить – у нього є всі шанси.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею