Олег Винник ніжно м’яв ніжки своїй партнерці Шоптенко перед виступом: Таюне буде в люті

Співак Олег Винник, який, з недавніх пір, ще й танцюрист, показав як ніжно вони зі своєю партнеркою готуються до виступу. Як виявилося, їх пов'язує не тільки щось професійне.

У розділі Історії Інстаграм-аккаунта Олега Винника з’явилися трепетні кадри, як він масажує ноги своїй партнерці Олені Шоптенко за кілька хвилин до виходу на сцену. Шанувальники тут же кинулися обговорювати цю далеко не робочу сцену. Олег Винник і сама хореограф Шоптенко ніяк не коментують це.

Олег Винник ніжно доглядає за Шоптенко: це любов

Відзначимо, 6 вересня на телеканалі 1 + 1 відбувся другий ефір головного танцювального шоу. Там пара Олени та Олега зайняла лідируючі позиції, виконавши на паркеті пристрасний танець Ча-ча-ча. Критики вважають, що саме ця пара дійде до фіналу, і це не тільки завдяки популярності Винника, а й завдяки його успішній роботі – вже на другому ефірі вона показує високий професіоналізм у виконанні деяких рухів.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.