Слава Камінська зізналася, що у неї роман з партнером: “Між нами вже тане лід”

Одна з найгарячіших пар цього сезону "Танців з зірками " - Слава Камінська з групи "НеАнгели " і професійний хореограф Дмитро Дікусар.

На цьому тижні вони ділили нішу жарких танців Ча-ча-ча разом з Вінником і Шоптенко, проте виконали свій номер не гірше, ніж конкуренти.

Шанувальників здивувало не тільки яскраве перевтілення і гарячі руху, скільки визнання Слави. На запитання ведучого про те, хто в проекті вже встиг потрапити в мережу любовних інтриг або навіть закрутити роман, Слава відповіла коротко: “Ми! “. Пізніше вони з Дмитром неоднозначно переглянулися і спробували відбутися жартами що у них роман з паркетом, проте вогонь в очах не дасть збрехати.

Дмитро Дікусар уточнив, що між ними зі Славою Камінської вже почав танути лід, і до чого це призведе – поки неясно. Шанувальники з трепетом затамували подих і чекають нових виходів улюблених героїв на паркет. Схоже, на шоу починається нова велика історія кохання.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.