Вдова Бориса Клюєва: “Перед смертю він уже не міг говорити, але все одно хотів жити”

Минулого тижня шанувальників легендарного серіалу "Вороніни" сколихнула новина - Микола Петрович помер. Йдеться про актора Бориса Клюєва.

Його не стало на 76 році життя через онкології. Він залишив величезний спадок своїм родичам, але головне його надбання – це робота в театрі і кіно.

Незважаючи на важку недугу, дружина Бориса Клюєва до останнього сподівалася на те, що чоловік поправитися. Вдова актора зізналася, що після 45 років спільного життя не бачить свого майбутнього без коханого.

«Він уже не міг говорити, але все одно хотів жити, працювати. Йому треба було на процедури, а він на репетицію їхав. Він був дуже сильною людиною. Він шалено любив свій театр. Не уявляю, як далі жити », – поділилася Вікторія Клюєва на траурній церемонії.

Прощання з Клюєвим

Хворим подією смерть Бориса Клюєва стала і для його колег. Катерина Волкова, яка зіграла Віру Вороніну в серіалі, сказала, що втратила свого другого батька і головного члена сім’ї.

Попрощалися з легендою в Малому театрі. Це місце стало символічним для Клюєва, адже він працював там 50 років свого життя, залишався вірним цьому місцю незважаючи ні на що.

Продюсер проекту Муругов відповів, що мова про зйомки наступних сезонів “Вороніних ” поки не йшла, але з відходом з життя Бориса Клюєва ситуація стала ще складніше.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".