Михайло Єфремов сподівається, що колонію, в якій він буде сидіти, назвуть його іменем

Обвинувачений у скоєнні смертельного ДТП Михайло Єфремов сподівається, що колонію, де він буде сидіти свій термін, згодом назвуть його іменем. Саме з таким формулюванням актор звернувся до адвоката Ельмана Пашаєва.

Запис особистого спілкування підсудного зі своїм захисником з’явився в програмі «Нові російські сенсації» на каналі НТВ. Імовірно, все відбувається в квартирі артиста. Знаменитість сперечається з юристом про те, що йому можна говорити на суді, а про що краще промовчати. При цьому Михайло Олегович знаходить в собі сили пожартувати:

«Сподіваюся, що колонію, в якій я сиджу на прохання Віталія Захарова 8 років, потім назвуть ім’ям Михайла Єфремова».

Віталій — син загиблого водія Сергія Захарова.

Виталий Захаров
Віталій Захаров

Далі в ході обговорення можливого вироку герой статті приходить до того, що йому, швидше за все, дадуть вісім років позбавлення волі:

«Якщо я там ще концерт дам, то зовсім буде добре», — додав з гумором актор.

Разом з Ельманом Пашаєвим вони впевнені, що суд ставиться до них упереджено. Близько двох десятків клопотань з боку захисту відхилили, а всі прохання потерпілої сторони задовольнили.

Эльман Пашаев и Михаил Ефремов
Ельман Пашаєв і Михайло Єфремов

Крім того, Єфремов вважає, що родичі загиблого в аварії поводяться цинічно. Справа в тому, що вони вирушили на брудні телешоу, щоб розповісти про своє горе, ще до похорону Сергія.

Варто сказати, що прокурор попросив для Михайла 11 років колонії загального режиму. Віталій Захаров хоче, щоб винний у смерті його батька артист сів за ґрати на 8 років. Адвокат зірки вважає, що його клієнта чекають 5-6 років ув’язнення, а сам актор схиляється до восьми років.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Остаточне рішення стане відомо вже сьогодні о 10:00 — саме на цей час призначено фінальне судове засідання у справі Єфремова.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.