Головна сваха країни Лариса Гузєєва зробила відверте зізнання: “Думаєте, я ніколи нікого не уводила? “

Під час зйомок одного з шоу в Підмосков'ї, жінка заговорила з героями Руфіною і Олексієм про особисте життя.

Увагу привернуло те, що пара заявила – коли вони познайомилися, обоє ще перебували у відносинах. Однак ніхто нікого не вів. На цю фразу Гузєєва посміялася і уточнила: “Все кого-то у кого-то відводять. І я в тому числі “. Вдаватися в подробиці особистого історії Гузєєва не стала, однак шанувальники і співрозмовники зрозуміли, що Лариса та ще цікава жінка.

Лариса Гузєєва

Нагадаємо, зараз головна сваха країни і ведуча популярного шоу “Давай одружимося ” вже багато років перебуває у шлюбі. Ніяких побутових скандалів або гучних сварок на публіку між ними помічено не було.

Лариса Гузєєва

Колись Гузєєва розповідала, що був момент, коли її чоловік задивлявся на худіших подруг. Лариса тоді якраз трохи округлилася. Але телеведуча взяла себе в руки, почала займатися спортом і пострункішала.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.